Warning: Trying to access array offset on false in /home/eurodizel/public_html/wp-content/plugins/enovathemes-addons/shortcodes/shortcodes.php on line 3521

Warning: Trying to access array offset on false in /home/eurodizel/public_html/wp-content/plugins/enovathemes-addons/shortcodes/shortcodes.php on line 3528

Warning: Trying to access array offset on false in /home/eurodizel/public_html/wp-content/plugins/enovathemes-addons/shortcodes/shortcodes.php on line 3521

Warning: Trying to access array offset on false in /home/eurodizel/public_html/wp-content/plugins/enovathemes-addons/shortcodes/shortcodes.php on line 3528

Virovitica, Milanovac, Vinogradski put 45
099 800 5000 Josip
Radno vrijeme: Pon. - Pet. 09:00 - 17:00

0445110165

256,90

Cijena: 181.90€
Kaucija: 75.00€

U cijenu injektora se automatski uračunava cijena kaucije!!

Vi plaćate ukupnu cijenu (injektor + kaucija), a kada mi zaprimimo vaš neispravni injektor tada vam na račun vraćamo cijenu kaucije!!

Ukoliko ste unaprijed poslali vaše neispravne injektore tada ćete dobiti račun umanjen za cijenu kaucije!!

Kategorija:

Opis

Odgovara na vozila:
FIAT 55185577
FIAT 55191957
FIAT 55192741
OPEL 55192741
OPEL 5821110
OPEL 93178684
OPEL 93186428
Opel Astra 1.9 CDTI 74 KW Fg.Nr.?72045139?75030986?78025126 09.05?
Opel Astra Caravan 1.9 CDTI 74 KW Fg.Nr.?72045139?75030986?78025126 09.05?
Opel Signum 1.9 CDTI 74 KW Fg.Nr.?71021891 09.05?
Opel Signum 1.9 CDTI 88 KW Fg.Nr.?71021891 03.04?
Opel Vectra 1.9 CDTI, CDTI GTS 74 KW 09.05?
Opel Vectra 1.9 CDTI, CDTI GTS 88 KW 03.04?
Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI 74 KW 09.05?
Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI 88 KW 03.04?
Opel Zafira 1.9 CDTI 74 KW 07.05?
Opel Zafira 1.9 CDTI 88 KW 07.05?
SAAB 9-3 1.9 TiD 88 KW 09.04?
SAAB 9-3 1.9 TTiD, TtiD Cabriolet, TtiD Kombi 132kW 02/2008-
SAAB 9-3 Kombi 1.9 TiD 88 KW 03.05?
Vauxhall Astra 1.9 CDTI 74 KW Fg.Nr.?72045139?75030986?78025126 09.05?
Vauxhall Astra Estate 1.9 CDTI 74 KW Fg.Nr.?72045139?75030986?78025126 09.05?
Vauxhall Signum 1.9 CDTI 74 KW Fg.Nr.?71021891 09.05?
Vauxhall Signum 1.9 CDTI 88 KW Fg.Nr.?71021891 03.04?
Vauxhall Vectra 1.9 CDTI 74 KW 09.05?
Vauxhall Vectra 1.9 CDTI 88 KW 03.04?
Vauxhall Vectra Estate 1.9 CDTI 74 KW 09.05?
Vauxhall Vectra Estate 1.9 CDTI 88 KW 03.04?
Vauxhall Zafira 1.9 CDTI 74 KW 07.05?
Vauxhall Zafira 1.9 CDTI 88 KW 07.05?

× Kako vam možemo pomoći?