Warning: Trying to access array offset on false in /home/eurodizel/public_html/wp-content/plugins/enovathemes-addons/shortcodes/shortcodes.php on line 3521

Warning: Trying to access array offset on false in /home/eurodizel/public_html/wp-content/plugins/enovathemes-addons/shortcodes/shortcodes.php on line 3528

Warning: Trying to access array offset on false in /home/eurodizel/public_html/wp-content/plugins/enovathemes-addons/shortcodes/shortcodes.php on line 3521

Warning: Trying to access array offset on false in /home/eurodizel/public_html/wp-content/plugins/enovathemes-addons/shortcodes/shortcodes.php on line 3528

Virovitica, Milanovac, Vinogradski put 45
099 800 5000 Josip
Radno vrijeme: Pon. - Pet. 09:00 - 17:00

0445115007

126,09

Ukoliko nam prvo dostavite stari neispravni injektor cijena 850,00 kn

Kategorija:

Opis

Svaki pojedini injektor je ispitan u servisu.

Opel 93161695
Opel Vivaro 2.0 CDTI 66/84kW 08/2006-
Renault 7701476567
Renault 7701477158
Renault 8200340068
Renault 8200409398
Renault 8200505056
Renault 8200804536
Renault Espace IV 2.0 dCi 110/127kW 05/2005-
Renault Espace IV 2.0 dCi 96kW 01/2006-
Renault Koleos 2.0 dCi 110kW 09/2008-
Renault Koleos 2.0 dCi 4X4 110/127kW 09/2008-
Renault Laguna II 2.0 DCI, Grandtour DCI 110kW 09/2004 – 09/2007
Renault Laguna II 2.0 DCI, Grandtour DCI 127kW 02/2006 – 09/2007
Renault Laguna III 2.0 DCI, Grandtour DCI 131kW 02/2008-
Renault Laguna III 2.0 DCI, Grandtour DCI 96/110/127kW 10/2007-
Renault Laguna III Coupe 2.0 dCi 110/127/131kW 02/2008-
Renault Megane II 2.0 DCI 110kW 09/2004 – 10/2009
Renault Megane II Cabrio 2.0 DCI 110kW 09/2004 – 03/2010
Renault Megane II Grandtour 2.0 DCI 110kW 09/2004 – 05/2009
Renault Megane II Hatchback 2.0 DCI 110kW 09/2004 – 10/2008
Renault Scenic II 2.0 DCI 110kW 09/2004 – 04/2009
Renault Traffic 2.0 DCI 66/85kW 01/2006-
Renault Vel Satis 2.0 DCI 110kW 08/2005 – 12/2009
Renault Vel Satis 2.0 DCI 127kW 01/2006 – 12/2009
Vauxhall Vivaro 2.0 CDTI 66/84kW 08/2006-

× Kako vam možemo pomoći?